Najlepsze lody w Warszawie – subiektywny ranking Małej Chmurki

Pruszkowska lodziarnia Gelateria Quattro Si i lodówka pełna lodów, fot. Piotr Galas/malachmurka.pl

Co prawda do szczytu sezonu na lody jest jeszcze sporo czasu, ale dobrze być zwartym i gotowym już od pierwszego jego dnia. Jeśli zastanawiacie się, gdzie są najlepsze lody w Warszawie, to mamy dla Was nasz subiektywny ranking.

To którędy na te najlepsze lody w Warszawie?

Jak się możecie domyślać, w Warszawie lodziarni nie brakuje. Parszywych lodów też można najeść się w mnóstwie miejsc. Właśnie dlatego trzeba uważać i nie dać się zrobić w bambuko. Nie będziemy się rozpisywać i słowami próbować oddać ich wyborność, bo jak wiecie – o gustach się nie dyskutuje. Właśnie z tego powodu mamy dla Was listę lokalizacji na Google Maps. Dzięki temu nie będziecie też zbytecznie błądzić, tylko dotrzecie prosto do celu.

Najlepsze lody w Warszawie – lista na Google Maps

Na dziś, tj. 28.01.2023, nasza lista zawiera 14 miejsc godnych odwiedzenia.

Zdradzamy sekret dla prawdziwego konesera lodowych pyszności

Zdradzimy Wam, że styczniowa pogoda może być najlepszym momentem, żeby dostać się w rozsądnym czasie do niektórych lodziarni. Z tą styczniową pogodą może nieco przesadzamy, ale czasem pogoda na niepogodę to klucz do sukcesu. Pruszkowska lodziarnia Gelateria Quattro Si jest takim miejscem, przed którym w życiu nie widzieliśmy większej kolejki w normalny letni weekend i to przy wspomnianej niepogodzie. Kolejki jak za komuny, jeśli ktoś z Was jeszcze sięga pamięcią do tak odległych czasów, to w tym przypadku nic zaskakującego. Na pewno do tego widoku przywykli mieszkańcy wszystkich sąsiednich bloków i mogą młodym pokoleniom tłumaczyć, jak kiedyś wyglądało stanie za papierem toaletowym, czy parówkami.

A czemu Wam o tym w ogóle piszemy? A no temu, że podobno trafiła, jako jedyna z Polski, na listę najlepszych lodziarni na świecie.
Ciekawi jesteśmy Waszych wrażeń, czy podzielacie tę opinię?

Smacznego i koniecznie dajcie znać w komentarzach, które miejsca są w Waszej opinii najlepsze!