Najlepsze lody w Warszawie – subiektywny ranking Małej Chmurki

Co prawda do szczytu sezonu na lody jest jeszcze sporo czasu, ale dobrze być zwartym i gotowym już od pierwszego jego dnia. Jeśli zastanawiacie się, gdzie są najlepsze lody w Warszawie, to mamy dla Was nasz subiektywny ranking.

To którędy na te najlepsze lody w Warszawie?

Jak się możecie domyślać, w Warszawie lodziarni nie brakuje. Parszywych lodów też można najeść się w mnóstwie miejsc. Właśnie dlatego trzeba uważać i nie dać się zrobić w bambuko. Nie będziemy się rozpisywać i słowami próbować oddać ich wyborność, bo jak wiecie – o gustach się nie dyskutuje. Właśnie z tego powodu mamy dla Was listę lokalizacji na Google Maps. Dzięki temu nie będziecie też zbytecznie błądzić, tylko dotrzecie prosto do celu.

🌍🗺 Najlepsze lody w Warszawie – lista na Google Maps 🌍🗺 – kliknij w linka do Google Maps i zapamiętaj listę wszystkich miejsc na swoim profilu. Dzięki temu będziesz mogła/mógł do niej sięgnąć w dowolnej chwili.

Na dziś, tj. 28.01.2023, nasza lista zawiera 14 miejsc godnych do odwiedzenia.

Zdradzamy sekret dla prawdziwego konesera lodowych pyszności

Pruszkowska lodziarnia Gelateria Quattro Si i lodówka pełna lodów, fot. Piotr Galas/malachmurka.pl

Zdradzimy Wam, że styczniowa pogoda może być najlepszym momentem, żeby dostać się w rozsądnym czasie do niektórych lodziarni. Z tą styczniową pogodą może nieco przesadzamy, ale czasem pogoda na niepogodę to klucz do sukcesu. Pruszkowska lodziarnia Gelateria Quattro Si jest takim miejscem, przed którym w życiu nie widzieliśmy większej kolejki w normalny letni weekend i to przy wspomnianej niepogodzie. Kolejki jak za komuny, jeśli ktoś z Was jeszcze sięga pamięcią do tak odległych czasów, to w tym przypadku nic zaskakującego. Na pewno do tego widoku przywykli mieszkańcy wszystkich sąsiednich bloków i mogą młodym pokoleniom tłumaczyć, jak kiedyś wyglądało stanie za papierem toaletowym, czy parówkami.

A czemu Wam o tym w ogóle piszemy? A no temu, że podobno trafiła, jako jedyna z Polski, na listę najlepszych lodziarni na świecie.
Ciekawi jesteśmy Waszych wrażeń, czy podzielacie tę opinię?

Smacznego i koniecznie dajcie znać w komentarzach, które miejsca są w Waszej opinii najlepsze!