Chmurkowe listy na Google Maps

Listy Google Maps – a co to takiego?

Zaczniemy może od tego, że rozpoznanie pod kątem wyjazdu zaczynamy prawie zawsze od Google Maps. Od praktycznie zawsze można było je współdzielić, a ostatnio można je również śledzić, jeśli są publiczne. Nasze publikujemy, dzięki czemu możecie je wciągnąć na swoją mapę jednym kliknięciem myszki.

Tak na Google Maps prezentuje się nasza lista miejsc na Mauritiusie

To też super sprawa z jeszcze jednego powodu. Listy, które obserwujemy, ulegają też automatycznej aktualizacji powodowanej przez jej autora. Jeśli dochodzą jakieś nowe miejsca, to lądują one również na liście u Was. Dodajemy kolejną świetną lodziarnię lub kolejną stację z AdBlue z dystrybutora, a Wy już ją macie u siebie na mapach.
Dlatego zachęcamy Was do obserowania naszych list!

Wchodzicie na wybraną listę i klikacie przycisk Zapisz. Od tego momentu lista jest już u Was w mapach i będziecie otrzymywać jej aktualizacje.
Wchodzicie na wybraną listę i klikacie przycisk Zapisz. Od tego momentu lista jest już u Was w mapach i będziecie otrzymywać jej aktualizacje.

Poza tym gorąco zachęcamy Was do tworzenia własnych list i jeśli macie takowe, to śmiało – dzielcie się nimi z nami w komentarzach pod tym wpisem. Będzie nam niezmiernie miło zerknąć, co też ciekawego zebraliście i na jakie fajne tematy. Jest to idealny sposób na zbieranie miejsc o określonej specyfice i umiejscowienie ich pod jednym szyldem. Do tego później łatwo dotrzeć do miejsca, które prowadzi nas do całego zbioru.

Listy można też przeglądać w poszukiwaniu tych, które trafiają w nasz gust. O ironio, najwięcej jest tych poświęconych jedzeniu, piciu i atrakcjom turystycznym :)
Listy można też przeglądać w poszukiwaniu tych, które trafiają w nasz gust. O ironio, najwięcej jest tych poświęconych jedzeniu, piciu i atrakcjom turystycznym 🙂

Skąd pomysł na podstronę o listach?

Proza życia. Mamy już ich trochę, są rozsiane po całym blogu, także w końcu wypadało je wszystkie zebrać w jednym miejscu. Właśnie stąd pomysł na tę podstronę naszego bloga – ma to być miejsce agregujące wszystkie upublicznione przez nas listy.

🌍🗺 Nasze listy na Google Maps 🌍🗺